Kniha návštěv

busta lavčkáře -dotaz

dit 25.06.2017
Zdravím,
Vás, nikde nemůžu najít na tetu, nebo ve blogu Váš článek: Americky kongres odhalil bustu Havla, přu tom vím stopro, že jsem ho tam četla.
prosím nezvěřejníte ho někde? Jsem se tenkrát dobře pobavila a bude se odhalovat další busta lavičkáře viz https://tadesco.cz/stropnicky-odletel-gruzie-odhalit-sochu-vaclava-havla-podporil-snahu-tbilisi-vstup-nato-obklicovani-ruska-pokracuje-rozpinani-obvinovana-moskva-zeman-si-nebere-servitky-uz-rovn/
Přeji Vám pohodový den

toto je tež fajne

Mario Hlas 13.08.2015
Jak správně vyplnit daňové přiznání (z) :
(Tento článek byl zveřejněn v britském tisku.)
Na otázku "o kolik osob se staráte?" napsal jeden občan :
2,1 mil. ilegálních přistěhovalců
4,4 mil. nezaměstnaných
900 tis. kriminálníků v 85 vězeních
650 kreténů v parlamentu a celou Evropskou komisi.
To je stav k dnešnímu dni (12.2.2015), ale stále se zvyšuje ; budu vás průběžně informovat..

Administrativa mu vrátila přiznání s tím, že jsou jeho odpovědi nepřijatelné.
Dotyčný občan odpověděl otázkou :
"Proč ? Na někoho jsem zapomněl ?"

Letni čas

Diviš 27.03.2015
Nechcu byt valečny štvač, ale v Moskvě nedavno zavedli letní čas na věčne časy, ni?

Re: Letni čas

Šťastný 19.06.2015
Myslím, že to je zimní čas, ale jo, na věčný časy, dá-li Bůh.
Znám Vás z Protiproudu, vždy osvěžíte, jako mě dřív osvěžovalo pivo.

opravdu?

mmaaxxoo 21.11.2014
Je Česká republika po Ukrajině snad další zemí na řadě.
Blog IDnes
Větvo, opravdu jsi takový rudý blb? Nebo je v tom něco jiného?
Jsem na rozpacích. Myslíš ty ultrabolševické bludy vážně, nebo tvoje příspěvky chápu špatně? Fakt nevím! Ale když čtu příspěvky na tvém blogu, kde ultrastalinisti hýkají nadšením nad tvými příspěvky.... jsem fakt na rozpacích. Sorry. Někde je chyba!
Sím... reaguj na dotazy čtenářů. Děkuji.

Otravný cype

Neo 20.11.2014
Jsi jen zblblá bolševická píča.

Fajne postřehy Ladiku maš...

Zita 18.11.2014
...ani něvim, Ladiku, kaj sem našla Tvuj blog, možna na fejzbučku sem se přečitala z paru članku..Musim Tě moc pochvaliť, bo se mi lubi, jak komentuješ ten upadek ve statě aji mezi luďami. Gdyby fšeci robili, co maju robiť a s čistym svědomim k temu, tuš by tu byl raj. Je fajne, že se to aspoň sem tam někery přečice a zamysli se. Ale guvno s tym, bo ten, kery by se to měl přečitať tu nigdy něpřydě. Ale maš pravdu, začina to cele v rodině, to vim, bo sem učitelka. Dokuď něbudu děcka vedene z domy k normalnim moralnim hodnotam a k zodpovědnosti za sebe, nic se v te společnosti nězměni. Někeřy už začli, moc jich něni, no ale aspoň to pomaly kajsik idě.. :)

Stat zavrhnul manželstvi a podporuje slepice

Lucik 11.11.2014
Ahoj, mam moc ráda tvoje příspěvky, je to fakt osvěžení a jdeš k věci. Tenhle článek se ti moc nepovedl. Jsem svobodná matka a makám jako barevná myška. Stát mi žádné alimenty, přídavky, příplatky nebo výhody nedává. Dostávám rodičovskou čtyřletou jako každá matka ale ani o kačku víc, žádné hmotné nouze a podobné věci. Prostě jsem šla do práce když byly malé dva měsíce, stát nepodporuje svobodné matky. Takže si to pls příště víc ověř. s pozdravem Lucka

No - Laďo - to v tvým novým Blogu - to "Za Havla se k ekonomické...

Ota Blažek 08.11.2014
... moci doslali veksláci, kteří postupně rozkradli a vytunelovali vše, co se dalo." - to vyznívá , jako by byl Havel přinejmenším spolupachatel, ne-li hlavní viník. I za Masaryka se střílelo do dělníků, Rašín sociálně necitlivě zpevňoval měnu a vypukla krize s masou nezaměstnaných. Je to o tom, že prezident u nás není nejvyšší manažer, ale měl by být autoritou a úctyhodným reprezentantem. Nic víc, nic míň. Ostatně - byl to Havel, kdo jako první v rudolfinském projevu označil poměry u nás jako "mafiánský kapitalismus". Všichni se tvářili, že snad špatně slyšeli - nejvíc Klaus.

No jinak dobrý Laďo - máš z většiny pravdu - jelikož však se svými názory nejseš někde na ulici - třebas ve větru, ale alespoň s petičním stolkem, ale seš tady - v tom internetovém šumu, tak to nejspíš - byť s mnoha souhlasnými "liky" - jen tak prostě odšumí - a nic... ...řekl bych... co myslíš...?

hnus

max 11.08.2014
Malajske letadlo sestřelila stihačka? Češti novinaři nesmi mluvit?
Zastavte Putina, dokud je čas!

Neskutečně jste klesl.

Vy to takhle dotáhnete do exotopedie.

PS Ty tykadla si může dát jen pitomec

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Novinky

04.06.2014 17:31
V pruběhu června bude synkum ve vladě předloženy materyjal, pomoci kereho bude navyšeny počet cyganu ve vladě, a to z nuly na několik. Je to materyjal, kery pochazi jednoznačně z myšlenkoveho schematu mojeho Mordoru, kery ma za ukol rozvratit statni zřizeni v Česku a EvroSajuzu.   Na...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Ladislav Větvička, kandydat vět Knajpa Na Mexiku
742 85 Vřesina-Mexiko 194
ladislav.vetvicka@centrum.cz