Uterek 5.6.2012

05.06.2012 19:35

Kura, to byla sranda. Pět roku sem neviděl televizu, ani tu bandu v parlamentu, a dneska sem s nadšenim pozoroval to stado mamlasu. Byvaly hejtman, nynějši vinař Rath, se za doprovodu třech policajtu, keři ho chranili, aby mu kdosik nic nezrobil tři čtvrtě hodiny vykecaval. Tuž, jak sem řikal už dřiv, David za nic nemože. On to přece robil pro stranu a pro lidi! Cely blog o tym zkurvenym systemu, kaj se zlodějně řika "dotace", je tady.

 

Ještě větši sranda byla sledovat spiciho knižete Schlafenberga, kery chrapal za vinařem Rathem v přimem přenosu. Tuž Bilderbegova skupina by si asi už měla u nas najit jakehosik energetyčtějšiho synka, nehledě na to, že mu nerozumim ani slovo, ale o to asi ide.

Po druhe vinařově ruce byla jakasik jina sudružka, fčil sem se dozvěděl, že to byla pani Pikova, kera pry bojuje proti korupci, a furt si z někym v přimem přenosu posilala esemesky. Tuž, kdybysem tušil, že partyja ze Ztohoven si zrobila z desitek poslancu a novinařu srandu a rozesilala mezi ně neprave SMS, smal bysem se eště vic. Suhrn všeckich jejich zprav je tady. Fajně, synci ze Ztohoven, fajně.

 

Tym ale veškera sranda skončila. Po vystupeni vinařa Ratha se ze sněmovny vytratili všeci divaci, aji novinaři. Dalši zakon, chytře schovany za vinařa Ratha, kery nas zadluži na třista roku dopředu, už proběhnul bez jakehokoliv zajmu českych ovčanu. A tak enem skoro cele VV a pak jednotlivci z ODS, jednotlivci z nezařazenych, a jeden komunysta se postavili proti tomuto svinstvu. Baťa se musi v hrobě obracat. Jak dluho bude trvat, než to budu všeci označovat za Mnichov č.2?

Podrobny rozbor tady.

Novinky

04.06.2014 17:31
V pruběhu června bude synkum ve vladě předloženy materyjal, pomoci kereho bude navyšeny počet cyganu ve vladě, a to z nuly na několik. Je to materyjal, kery pochazi jednoznačně z myšlenkoveho schematu mojeho Mordoru, kery ma za ukol rozvratit statni zřizeni v Česku a EvroSajuzu.   Na...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Ladislav Větvička, kandydat vět Knajpa Na Mexiku
742 85 Vřesina-Mexiko 194
ladislav.vetvicka@centrum.cz